Księgowość Wrocław

Prowadzenie ksiąg wymaganych przez polskie i międzynarodowe prawo z racji podatkowych może w przypadku czy to firmy jednoosobowej, czy wielkiej spółki czy hurtowni być zajęciem żmudnym i zabierającym sporą część czasu pracy – jednak można zdecydowanie uniknąć takiego efektu, jeśli skorzysta się z biura rachunkowego ukierunkowanego na ułatwienie klientom życia i jednocześnie dającego spokój ducha swoim doświadczeniem oraz poziomem wiedzy. Biuro Pańczak & Lisowska od wielu lat przekonuje klientów, że współpraca z nim może być przyjemnością i, co ważniejsze, oszczędnością – czasu, sił i pieniędzy. Kilka cech biura mających największy wpływ na specyfikę jego działalności to:

  • wystarczające doświadczenie – działalność w branży od 2002 roku,
  • wykształcenie – dyplom biegłego rewidenta, certyfikat Ministra Finansów,
  • profesjonalny standard – renoma firmy to oczekiwanie niezawodności,
  • ubezpieczenie – spokojna głowa klienta,
  • informatyzacja – łatwiejsza współpraca i pogląd danych,
  • wygodny kontakt, także przez internet.

W czasach, w których coraz więcej firm powstaje w największych miast i zapotrzebowanie na profesjonalne usługi księgowości we Wrocławiu dla nowych przedsiębiorstw czy spółek rośnie regularnie, Pańczak & Lisowska daje możliwość współpracy z kadrą doskonale znającą już rynek i przepisy.

Wygodny kontakt z kompetentnym biurem

Dostępność online jak największej liczby usług to jedno z najważniejszych założeń pracy biura, mające na celu zapewnienie jak najłatwiejszego funkcjonowania obu stronom, a także większą pewność, że wszystkie dane będą zgodne, idącą za automatyzacją wielu działań. Korzystając z usług Pańczak & Lisowska posiada się dostęp do panelu klienta na stronie http://www.biurorewident.pl/, do którego logując się można od razu być na bieżąco w każdej sytuacji czy też mieć dostęp do wystawianych automatycznie faktur.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także: