Gąsienica gumowa - cena

Firma GLIMAT to renomowany dystrybutor gąsienic gumowych. Najwyższej jakości towar pochodzi od włoskiego producenta, który wykonuje gąsienice ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Zastosowanie nowoczesnych technologii wytwórczych zapewnia im trwałość i elastyczność. Również atrakcyjna cena stanowi atut sprzedawanych przez firmę GLIMAT gąsienic. Oferowana w sklepie gąsienica gumowa dostępna jest w cenie, która każdego usatysfakcjonuje.

Przedsiębiorstwo udostępnia w swoim asortymencie szeroki wybór rozmiarów gąsienic. W przypadku braku rozmiaru, który interesuje klienta, GLIMAT oferuje także sprowadzenie produktu na zamówienie. Gąsienice marki ITR dostosowane są do maszyn wielu marek. Będą pasowały do sprzętu Caterpillar, Kobelco, Komatsu, Kubota, Cat, Volvo. Pełna oferta sklepu GLIMAT dostępna jest na stronie gasienicegumowe.eu.

Renoma przedsiębiorstwa GLIMAT to efekt wieloletniego zaangażowania w profesjonalną obsługę klientów. Firma prowadzi sprzedaż wyłącznie wysokogatunkowych gąsienic, dlatego zakup w sklepie GLIMAT to inwestycja na wiele lat.


Glimat Sp. z o.o.
Glówna 1c
44-109 Gliwice
tel. +48 (32) 338 03

Zobacz także: